Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na wynajem Radzyń Chełmiński - Oferty wynajmu działek

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

5 000 zł2 353 m² 2,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta dzierżawy działki inwestycyjnej - 2353 m Radzyń Chełmiński ul. Orłowicza - woj. kujawsko-pomorskie, powiat grudziądzki Atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 2353 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

2 613 zł1 045 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku posiada w swojej ofercie do wydzierżawienia plac ładunkowy w Gościszewie o pow. 1.045 m2. (dz. 296/4, obr. Gościszewo).

Szczegóły ogłoszenia

16 000 zł5 000 m² 3,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu działki w doskonale skomunikowanej lokalizacji w miejscowości Gniewkowo Działka o powierzchni ok 5000m2 Na działce znajduje się budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna ogrodzona

Mokre,Toruń(Radzyń Chełmiński + 47 km)

7 000 zł2 796 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Toruń wynajem teren przemysłowy Przedstawiamy ofertę wynajmu działki o pow. 2796 m2 zlokalizowana w Toruniu przy ul. Skłodowskiej-Curie. Działka nr 129/51 o wymiarach: 44.

Szczegóły ogłoszenia

10 936 zł2 734 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka przy ul. Bielańskiej o powierzchni 0,2734 ha. Forma władania gruntem - własność. Uzbrojenie: - woda - energia elektryczna Na działce znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Toruń

Chrobrego,Toruń(Radzyń Chełmiński + 47 km)

2 500 zł500 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do wynajęcia plac utwardzony o powierzchni 500 m - możliwość powiększenia placu według potrzeb. Plac jest ogrodzony, oświetlony i utwardzony. Na placu jest możliwość postawienia.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Włocławska

Czerniewice,Toruń(Radzyń Chełmiński + 47 km)

5 000 zł7 500 m² 0,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Jeśli szukasz działki na wynajem pod swoją działalność idealnie trafiłeś Do Wynajęcia działka o pow. ok.7500 m2, położona w Toruniu przy ul. Włocławskiej w pobliżu autostrady A1.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna

Owczarki,Grudziądz(Radzyń Chełmiński + 16 km)

1 999 zł2 680 m² 0,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska poleca! Dwie działki na wynajem w Grudziądzu - Owczarki, ul. Paderewskiego Szukasz miejsca na rozwój działalności, inwestycję lub przestrzeń idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł3 500 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Utwardzony plac ok. 3.500 m2. Możliwość dzierżawy powierzchni od 1.000m2 do 20.000m2. Teren zamknięty, chroniony. Zdjęcie przedstawia stan przed wykonaniem porządku. Na placu zostało uzupełnione.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka, Tarpno

Tarpno,Grudziądz(Radzyń Chełmiński + 16 km)

1 500 zł2 294 m² 0,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wielkie Tarpno - nieruchomość gruntowa o powierzchni 2294m2 położona przy drodze wylotowej Grudziądz - Olsztyn. Działka w kształcie prostokąta. Przeznaczona pod każdy rodzaj działalności.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij